Žádné položky
 
Nejprodávanější
 
Buďte v kontaktu
 

Přikrývky pro alergiky


Dopřejte si zdravý spánek bez prachu a roztočů


Také vás trápí alergie? Nebo jste prostě zastánci zdravého životního stylu a vaše zdraví Vám není lhostejné? Pak jsou naše přikrývky a polštáře to pravé pro Vás!


Alergie začínají postihovat stále více a více lidí. Tento stav je způsoben nevhodným životním prostředím a škodlivými látkami které se dostávají do našeho organismu doslova ze všech stran.

Jedním z nejvíce dráždivých prvků je samozřejmě prach, který dýcháme a to zejména ve spánku. Některé deky a polštáře jsou totiž doslova lapači prachu a tento prach poté také ve velkém vdechujeme. Hlavně pro alergiky je to učiněná katastrofa!

 

Naše přikrývky EXCLUSIVE jsou jiné!

Naše antialergické přikrývky EXCLUSIVE se však chovají zcela odlišně od těch běžných. Tyto prošívané deky jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Jsou plněny silanizovaným dutým vláknem a navíc na vrchní materiál je použita 100% bavlna s antibakteriální úpravou silver Active. Silanizované duté vlákno odpuzuje prachové částice a je nestravitelné pro roztoče. Antibakteriální úprava siver Active navíc odpuzuje nežádoucí bakterie. S těmito dekami se alergici nemusí bát a spánek si mohou užít ve zdraví a v pohodě.