Žádné položky
 
Nejprodávanější
 
Buďte v kontaktu
 

Výhody dutého vlákna

Výhody lůžkovin a výrobků ze silanizovaného dutého vlákna

Přikrývky, deky či polštáře námi nabízené jsou vyrobeny ze silanizovaného dutého vlákna. Silanizované duté vlákno (nebo také silanizované rouno) je speciálně upravené duté vlakno. Díky této speciální úpravě dosahuje špičkových vlastností využitelných právě pro příjemný zdravý spánek a odpočinek.


Silanizované duté vlákno nabízí následující výhody:

 

Chrání alergiky – toto speciálně upravené vlákno odpuzuje prachové částice. Také je zcela nestravitelné pro roztoče, bakterie a další nepříjemné mikroorganismy a odpuzuje je. Tak se velmi hodí jako náplň polštářů, dek či přikrývek určených pro alergiky. Taktéž rodiče dětí již z preventivních důvodů ocení výhody přikrývek či polštářů z tohoto materiálu, neboť tak svým dětem zajistí příjemný spánek v antialergických lůžkovinách.

 

Jednoduchá údržba – deky i polštáře plněné silanizovaným dutým vláknem lze jednoduše prát v pračce a to až do teploty 90°C. Nemusíte mít strach, i při této vysoké teplotě si silanizované rouno zachová všechny své kvalitativní parametry.

 

Vysoká hebkost a jemnost – silanizace dodává dutému vláknu ještě více jemnosti a hebkosti. Tedy se pod touto dekou budete cítit jako v bavlnce a váš spánek bude pro vás velmi příjemný a posilující.

 

Velká odolnost proti opotřebení – silanizované duté vlákno se vyznačuje vysokým stupněm splývavosti a velkou odolností vůči opakovanému stlačování. Tedy nemusíte mít strach, že by se vám tyto nadýchané deky slehly nebo se staly tvrdými a nepříjemnými na omak.

 

Z výrobního procesu